Agroturystyka U Stasia - Muszyna
powrt na stron gwn nocleg,kwatera,pensjonat - Muszyna. Powrt na stron gwn
Strona gwna

Jesteś 11813
gościem
na naszej stronie


OFERTA

Nowy dom w stylu regionalnym przepięknie położonym w Popradzkim Parku Krajobrazowym na szlaku cerkiewek w Powroźniku 4 km od Krynicy i Muszynki. Wokół las i piękny górski krajobraz, cisza i specyficzny mikroklimat. Z okien domu rozpościera się widok na Jaworzynę Krynicką.

Gospodarze oferują 2 pokoje dwuosobowe, 2 pokoje trzyosobowe, 1 pokój czteroosobowy. Do dyspozycji gości osobna kuchnia i trzy łazienki. Gospodarze zapewniają bezpieczne miejsce do zaparkowania samochodów.

Doskonałe warunki zarówno latem jak i zimą. Na miejscu wypożyczalnia rowerów i nart. W pobliżu stadnina koni, kort tenisowy, kolej gondolowa na Jaworzynę, szlaki turystyczne i rowerowe, źródła wód mineralnych, kąpieliska. Można wędkować i chodzić na grzyby. Wieczory w słotne dni można spędzić przy kominku i przy pianinie w pokoju gościnnym a w lenie wieczory można spędzić przy grilu i ognisku w ogrodzie lub w oddalonym o 100 m lesie nad wodospadem.

Gospodyni serwuje smaczną domową kuchnię i niepowtarzalną rodzinną atmosferę "jak u mamy". Raj dla smakoszy pierogów z mięsem oraz ruskich pierogów. Z domownikami można porozumieć się również w języku rosyjskim i angielskim.

Gospodyni oferuje turnusy dla ludzi chorych na cukrzycę i zaprasza ludzi chcących wypocząć w miłej domowej atmosferze przez cały rok.

Muszyna - Agroturystyka U Stasia Muszyna - Agroturystyka U Stasia Muszyna - Agroturystyka U Stasia

CENNIK
  • Śniadanie: 8-10 zł
  • Obiado-kolacja: 13-15 zł
  • Nocleg: 20-25 zł


Copyright 2000 - 2021 | Zaloguj |